آیا میکروبلیدینگ دائمی است؟

آیا میکروبلیدینگ دائمی است؟

توسط میکروبلیدینگ اصفهان | 18 فروردین 1401

میکروبلیدینگ

در عصر حاضر افراد به سمت آرایش های طبیعی رفته اند و سعی در این…

در عصر حاضر افراد به سمت آرایش های طبیعی رفته اند و سعی در این دارند آرایش را کنار بگذارند. به همین دلیل به سراغ میکروبلیدینگ می روند. هاشور این مزیت را دارد که رنگ و مدل آن مطابق با میل شما تغییر کند. شما عزیزان می توانید با مشاورین ما تماس گرفته و مشاوره رایگان خود را دریافت و از خدمات میکروبلیدینگ اصفهان بهره مند شوید.

ماندگاری میکروبلیدینگ ابرو در این روش بین 6 ماه تا 2 سال است. اینکه شما چه نوع و چه رنگی را انتخاب کنید در ماندگاری میکروبلیدینگ تاثیر زیادی دارد. درست است که این روش از نظر سلامت مطمئن است اما رعایت نکات بهداشتی بسیار حائز اهمیت است.

در این مقاله قصد داریم درمورد “آیا میکروبلیدینگ دائمی است” صحبت کنیم و توضیحات کاملی را به شما بدهیم، پس تا انتها با ما همراه باشید.

پیشنهاد ویژه برای شما : آیا میکروبلیدینگ ابرو حرام است؟

میکروبلیدینگ تا چه مدت ماندگاری دارد؟

به هیچ عنوان نمی توان با قطعیت اعلام کرد که هاشور تا چه مدت دوام دارد. اما تجربه نشان داده که عمر مفید میکروبلیدینگ ابرو یک سال است. عواملی مانند نور خورشید، عمق کاشت رنگ، مراقبت های بعد از هاشور زدن و شرایط فیزیکی بدن نقش بسیار مهمی در ماندگاری هاشور دارد. اما این را بدانید رنگ تیره با اینکه حالت طبیعی کمتری دارد، ماندگاری بیشتری دارد.

انواع میکروبلیدینگ

میکروبلیدینگ ها انواع مختلفی دارد و ماندگاری آن ها نسبت به نوع هاشور متفاوت است.

هاشور معمولی

این روش میکروبلیدینگ ماندگار تر از بقیه روش هاست. اما رنگ مورد استفاده در این روش سرب بالایی دارد. یعنی این روش می تواند خطرناک باشد و ابتلا به بیماری در آن وجود دارد.

هاشور با روش میکروپیگمنتیشن

دوام این روش 6 ماه تا 2 سال است. ایمنی این روش به دلیل استفاده از دستگاه با کاتریج های یکبار مصرف و رنگ های تست شده، خطر ابتلا به بیماری را کاهش می دهد.

پیشنهاد ویژه برای شما : میکروبلیدینگ بهتر است یا میکروپیگمنتیشن؟

هاشور زدن به شیوه میکروبیلدینگ

این روش بسته به نوع کاری که انجام می شود تا 2 سال ماندگاری دارد. ایمنی و بهداشت در این روش از درصد بالایی برخوردار است.

ماندگاری میکروبلیدینگ بر اساس نوع پوست

اینکه نوع پوست خود شما عزیزان چه باشد نیز بر ماندگاری میکروبلیدینگ ابرو تاثیر دارد.

هاشور روی پوست های معمولی

این نوع پوست رطوبت و لطافت خوبی دارد. به همین دلیل جذب رنگ در آن بالا بوده و ماندگاری آن عالی است.

هاشور روی پوست های خشک

چون چربی پوست در این نوع پوست ها کم است، سطح پوست آب کافی ندارد. در نتیجه پوست حالت کشیدگی و پوسته پوسته شدن دارد. رنگ پذیری در این پوست نیز خیلی خوب نیست. پس بهتر است از رنگ های تیره استفاده کنید. امکان قرمزی و التهاب در پوست های خشک نیز بیشتر از دیگر پوست ها است. پس نیاز به مراقبت بیشتری دارد.

پیشنهاد ویژه برای شما : میکروبلیدینگ هاشور ابرو چگونه است؟

هاشور روی پوست های چرب

چربی در این نوع پوست ها بیشتر از بقیه پوست هاست. در نتیجه این افراد پوست براقی دارند و منافذ پوست شان باز است. رنگ پذیری در این پوست ها ضعیف و ماندگاری رنگ در آن پایین است.

هاشور روی پوست های مختلط

این پوست ها از دو نوع خشک و چرب تشکیل شده. یعنی پیشانی، بینی و چانه چرب و گونه، شقیقه و اطراف چشم خشک است. ماندگاری در این نوع پوست ها هم بسیار کم است.

هاشور روی پوست های حساس

افرادی که پوست شان سفید و قرمز است، پوست­شان حساس محسوب می شود. این پوست ها نسبت به مسائل زیادی آلرژی دارند. حتی به نور خورشید هم حساس اند. بهتر است این افراد با چنین پوستی از میکروبلیدینگ استفاده نکنند.

پیشنهاد ویژه برای شما : میکروبلیدینگ برای چه کسانی مناسب نیست؟

بعد از میکروبلیدینگ نیاز به چند جلسه ترمیم داریم؟

از آنجا که افراد پوست های متفاوتی دارند، تکرار جلسات ترمیم و بازسازی میکروبلیدینگ در هر فرد متفاوت است. لب ها از بافت های نازکی برخوردارند. در نتیجه تعداد جلسات ترمیم برای لب ها بیشتر از هاشور ابرو، خط چشم و خط مژه است.(منبع)

پیشنهاد ویژه برای شما : میکروبلیدینگ ابرو چقدر ماندگاری دارد؟

سخن آخر

از آن جا که میکروبلیدینگ روشی ظریف و سطحی است، از رنگ های طبیعی مشابه ابرو در این روش استفاده می شود. به طور کلی پوست های نرمال و خشک ماندگاری بیشتری دارند و ماندگاری در پوست های چرب بسیار کم است. در نظر داشته باشید در مراحل اولیه موهای شما کمی ریزش دارد. در نتیجه برای رفع این مشکل به ترمیم نیاز دارید. تعداد جلسات ترمیم از 1 تا 3 جلسه بسته به نوع پوست شما متفاوت است. اما ترمیم اولیه 2 ماه بعد از هاشور انجام می شود.

پیشنهاد ویژه برای شما : قیمت میکروبلیدینگ در اصفهان

شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران میکروبلیدینگ اصفهان تماس بگیرید. 09911651981

امیدواریم پاسخ سوال، آیا میکروبلیدینگ دائمی است؟ را در این مقاله به شما داده باشیم و از این مقاله راضی باشید.

میکروبلیدینگ اصفهان، آرایش دائم

ارسال دیدگاه