میکروبلدینگ در فولادشهر

میکروبلدینگ در فولادشهر

توسط میکروبلیدینگ اصفهان | 15 اردیبهشت 1401

میکروبلیدینگ

بهترین میکروبلدینگ ابرو در فولادشهر کجاست؟ در این مقاله قصد داریم متخصص میکروبلیدینگ فولادشهر را…

بهترین میکروبلدینگ ابرو در فولادشهر کجاست؟ در این مقاله قصد داریم متخصص میکروبلیدینگ فولادشهر را به شما معرفی کنیم.

اگر می خواهید در رابطه با میکروبلیدینگ اصفهان مطالب کاملی را به دست آورید پیشنهاد می ‌دهیم که حتماً در ادامه با ما همراه باشید.
تمامی افراد به خوبی این نکته را می‌ دانند که ابروها نقش بسیار مهمی در زیبایی افراد به همراه دارند، اما برخی نیز بنا به دلایل متفاوت دارای ابروهای افتاده یا حتی کم پشتی می باشند که در چنین مواقعی پیشنهاد می‌شود از روش ‌های جدیدی که وجود دارد استفاده کنند.

پیشنهاد ویژه برای شما : میکروبلیدینگ ابرو چقدر ماندگاری دارد؟

یکی از جدیدترین متد های آرایشی برای خوش فرم کردن ابروها استفاده از میکروبلیدینگ می باشد که البته این روش به صورت نیمه دائم است. در ادامه سعی می کنیم مطالب کامل تری در رابطه با این روش و همچنین میکروبلیدینگ فولادشهر ارائه دهیم.

میکروبلیدینگ به چه معناست؟

به طور کلی در رابطه با این روش می توان اینگونه بیان کرد که ورژن پیشرفته  تاتو است، اما این روش به صورت نیمه دائمی می باشد. کسانی که برای انجام میکروبلیدینگ مراجعه می ‌کنند به خوبی متوجه این موضوع خواهند شد که تمامی نواحی های خالی ابرو یا حتی جاهایی که ابروی کمتری وجود دارد یا در صورت خالی بودن آن با رنگ مخصوص پر خواهد شد و در نهایت شما می توانید به وضوح مشاهده کنید که ابروی شما یک ظاهر کامل و بدون هیچ گونه نقصی را به همراه خواهد داشت.( برای رزرو وقت میکروبلدینگ ابرو در فولادشهر همین الان تماس بگیرید : 09911651981 )

پیشنهاد ویژه برای شما : میکروبلیدینگ برای چه کسانی مناسب نیست؟

در انجام میکروبلیدینگ پیگمنت ها به صورت دستی وارد پوست خواهند شد برای انجام این روش از قلم های دستی استفاده خواهد شد که دارای تیغ ها و سوزن های استریل شده می باشند و هنگام استفاده از آن لازم است که فشار ملایمی به قلم وارد شده و این تیغ ها و سوزن ها می تواند یک سری خراش های بسیار ریزی روی پوست ایجاد کند و در نهایت شکل ظاهری خراش ها همانند تارهای ابرو می باشد و هنگام پشت سر گذاشتن دوره نقاهت به خوبی متوجه این موضوع خواهید شد تشخیص آن با ابروی خود شما کار سختی است.

میکرو بلیدینگ چه مدت زمان طول می کشد؟

انجام این روش نسبت به سایر مواردی که خانم ها سعی می کنند از آن برای هر رویداد و مراسم استفاده کنند بسیار کوتاه تر می باشد.

به طور کلی شما می توانید در دو جلسه این کار را انجام دهید. انجام اکستنشن ابرو مدت زمان بیشتری را به خود اختصاص داده و باید مراقبت های بیشتری نیز برای آن در نظر بگیرند، اما در میکروبلیدینگ ابرو مراقبت های کمتری صورت گرفته و در مدت زمان کوتاه تری نیز برای خانم‌ها انجام خواهد شد که جلسه اول آن حدود ۲ ساعت می باشد.

پیشنهاد ویژه برای شما : میکروبلیدینگ هاشور ابرو چگونه است؟

سعی می کنند که در وهله اول طبق نظر و میل شما ابروها را حالت داده و بر آن اساس پیگمنت ها را وارد پوست خواهند کرد. در جلسه دوم ترمیم صورت می ‌گیرد که آن هم حدوداً یک تا دو ساعت طول خواهد کشید.

اینکه شما پس از گذشت چه مدت زمانی برای ترمیم باید مراجعه کنید در همان روز مشخص خواهد شد و لازم است این نکته را بیان کنیم بهترین میکرو بلیدینگ ابرو در فولادشهر توسط خانم دنیا بلدی قابل انجام می باشد و این اطمینان نیز برای شما وجود دارد که بهترین مواد را برای شما استفاده خواهند کرد.

نکات لازم پس از انجام میکروبلیدینگ

لازم است یک سری نکات پس از انجام میکروبلیدینگ انجام شود که عبارتند از:

باید از بالم ها و پمادهای آنتی باکتریال تنها جهت ترمیم سریعتر ابرو استفاده نمایید.

تا یک دوره کوتاه و پس از انجام میکروبلیدینگ نباید اجازه دهید ابروها با آب مرطوب شود البته توجه داشته باشید که این دوره باید بسیار کوتاه باشد و در صورت مرطوب شدن می‌ توانید آن را به آرامی با گوش پاک کن خشک کنید.

پیشنهاد ویژه برای شما : میکروبلیدینگ بهتر است یا میکروپیگمنتیشن؟

به مدت زمان ۵ تا ۷ روز پس از میکروبلیدینگ باید یک لایه نازک از بالم و پمادهای ترمیم کننده روی ابرو قراردهید.

فراموش نکنید که در چندین روز اول به هیچ عنوان نباید روی صورت بخوابید و همچنین در هنگام استفاده از پماد ها نباید زیاده روی شود.

میکروبلیدینگ حرفه ای در فولادشهر و همچنین ترمیم میکروبلیدینگ در فولادشهر با استفاده از جدیدترین متد های روز برای تمامی خانم ها انجام می شود.

پیشنهاد ویژه برای شما : آیا میکروبلیدینگ دائمی است؟

سخن پایانی:

در مطالب فوق نیز به این موضوع پرداختیم که میکروبلیدینگ به عنوان یکی از روش ‌های نیمه دائمی می تواند تاثیر بسیار زیبایی در زیبایی صورت خانم ها به همراه داشته باشد، اما نکته مهمی که باید تمامی خانم ها به آن توجه بسیار زیادی داشته باشند این است که انجام میکروبلیدینگ باید توسط یک شخص کاملاً ماهر و کارآزموده انجام شود.

پیشنهاد ویژه برای شما : میکروبلیدینگ برای پوست چرب؟

تمامی افرادی که در اصفهان و فولاد شهر قصد میکرو کردن ابرو های خود را دارند می توانند به خانم دنیا بلدی مراجعه کنند و حتی جهت رزرو وقت و توضیحات بیشتر با شماره درج شده تماس بگیرند: 09911651981

ارسال دیدگاه