میکروبلیدینگ هاشور ابرو چگونه است؟

میکروبلیدینگ هاشور ابرو چگونه است؟

توسط میکروبلیدینگ اصفهان | 20 اسفند 1400

میکروبلیدینگ

میکروبلیدینگ اصفهان یک مرکز تخصصی انجام میکروبلیدینگ هاشور ابرو است. حال شاید برای تان سوال…

میکروبلیدینگ اصفهان یک مرکز تخصصی انجام میکروبلیدینگ هاشور ابرو است. حال شاید برای تان سوال پیش آمده باشد که اصلا میکروبلیدینگ چیست و یا چرا انجام می شود؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که میکروبلیدینگ ابرو یک روش نیمه دائمی آرایش ابرو و زیر شاخه ای از هاشور ابرو است. ما در میکروبلیدینگ اصفهان می توانیم با انجام میکروبلیدینگ فرم ابرو های شما را به حالتی که همیشه به آن علاقه مند بودید تغییر دهیم، با انجام میکروبلیدینگ می توان نقاط خالی شده ابرو را جان دوباره بخشید و پر کرد. از این رو میکروبلیدینگ مناسب کسانی است که فرم ابرو های نازکی دارند، از فرم ابرو های شان راضی نیستند، ابرو های شان ریخته و یا کم پشت شده است. این افراد برای بهبود و زیبا کردن ابرو های شان می توانند به کلینیک زیبایی ما یعنی میکروبلیدینگ اصفهان مراجعه کنند. البته کسانی که مشکلی در ابرو های خود حس نمی کنند هم برای رهایی از مشکلات آرایش روزانه و اصلاح ابرو می توانند ابرو های خود را میکروبلیدینگ کنند.

آیا میکروبلیدینگ همان هاشور ابرو است؟

در پاسخ این سوال تا حدودی می توان گفت بله. میکروبلیدینگ در واقع زیر شاخه ای از هاشور ابرو است با این تفاوت که هاشور ابرو با یک تیغ انجام می شود و در نتیجه ظرافتش خیلی کمتر از میکروبلیدینگ است.  میکروبلیدینگ با ۸ الی ۱۲ تیغ ریز انجام می شود و این ظرافت و طبیعی بودن کار را چندین برابر می کند. در میکروبلیدینگ، هاشور ابرو و یا میکروپیگمنتیشن با تیغ های کوچک خراش های سطحی روی پوست ایجاد می شود، رنگدانه ها روی این خراش ها قرار می گیرند و در نتیجه ابرو ها را پر تر نشان می دهند و یا فرم آن را تغییر می دهند.  بعد از همه این ها حال کاملا مشخص است که این خراش ها هرچه ظریف تر باشند بیشتر به مو طبیعی شبیه می شوند. از سوی دیگر اگر خراش های هاشور ابرو عمق زیادی داشته باشند پیاز مو را تخریب می کنند و ممکن است برای موی طبیعی ابرو های تان مشکل به وجود بیاید. از این جهت ما در میکروبلیدینگ اصفهان هاشور ابرو را به دلیل ظریف نبودنش رد می کنیم و میکروپیگمنتیشن ابرو را به دلیل عمیق بودن خراش هایی که بر جا می گذارد مناسب نمی دانیم. پیشنهاد ما به شما میکروبلیدینگ است، این نوع از هاشور آسیبی به پوست نمی رساند و شکل بسیار طبیعی دارد.

اگر از میکروبلیدینگ هاشور ابرو خود راضی نبودم؟

یک خبر خوب، میکروبلیدینگ قابلیت ریمو شدن دارد! بالعکس سایر روش های آرایش ابرو مانند تاتو که تا آخر عمر باقی می مانند و تغییراتی روی پوست به بار می آورند رنگدانه ها یا همان پیگمنت های  میکروبلیدینگ هاشور ابرو با نوعی حلال رنگ از بین می روند و هیچ لکه یا رنگی روی پوست باقی نمی گذارند. ما در میکروبلیدینگ اصفهان به شما توصیه می کنیم که قبل از اقدام به ریمو کردن میکروبلیدینگ این نکته را در نظر داشته باشید که رنگ ابرو های شما تا ۷ الی ۱۰ روز پس از انجام میکروبلیدینگ هاشور ابرو ۳۰٪ تیره تر از حد واقعی خواهد بود و بعد از آن به رنگ اصلی خود می رسد. پس لطفا قبل از اقدام به ریمو میکروبلیدینگ ابرو این نکته را در نظر داشته باشید و برای دست یافتن به شکل مطلوب ابرو های تان کمی صبر کنید.

میکروبلیدینگ هاشور ابرو چگونه انجام می شود؟

قبل از انجام میکروبلیدینگ ابرو از کرم بی حسی استفاده می شود تا شما دردی را متحمل نشوید، مواد بی حس کننده باعث می شوند تا همان درد خفیف خراش خوردن پوست با تیغ هم از بین برود. حال شاید با خیال راحت بتوان گفت که میکروبلیدینگ ابرو درد ندارد مگر اینکه شما پوست حساسی داشته باشید، در آن صورت ممکن است حس خیلی خفیفی داشته باشید که اسم آن را هم نمی شود درد گذاشت. بعد از ترسیم شکل نهایی ابرو که به مشتری نیز نشان داده می شود کار میکرو کار شروع می شود. میکروبلیدینگ ابرو به صورت دستی با ۸ الی ۱۲ تیغ کوچک انجام می شود که این تیغ ها خراش های سطحی ظریفی به شکل موی طبیعی روی پوست به جا می گذارند، بعد از خراش دادن پوست رنگ مورد نظر مشتری روی این خراش ها گذاشته می شود و بعد از چندی جذب پوست می شود. دقت داشته باشید که کامل شدن فرایند جذب رنگدانه ۷ تا ۱۰ روز طول می کشد. بهتر است قبل و بعد از میکروبلیدینگ هاشور ابرو از موچین یا وکس استفاده نکنید چون ممکن است پوست آسیب ببیند.

پیشنهاد ویژه برای شما : میکروبلیدینگ ابرو چقدر ماندگاری دارد؟

آیا میکروبلیدینگ هاشور ابرو می تواند جایگزین آرایش روزانه شود؟

مطمئنا بله، در واقع هدف انجام میکروبلیدینگ هاشور ابرو همین است. شما با انجام میکروبلیدینگ ابرو دیگر به مداد ابرو، صابون یا ریمل ابرو و هرگونه آرایش موقت دیگر نیازی ندارید. حتی می توان گفت بعد از انجام این عمل دیگر نیازی نیست که ابرو های خود را اصلاح کنید (البته اگر فرم میکروبلیدینگ تان کلفت تر از ابرو های طبیعی تان باشد).

میکروبلیدینگ برای چه کسانی مناسب نیست؟

انجام میکروبلیدینگ هاشور ابرو برای خانم های باردار یا شیرده توصیه نمی شود. همچنین کسانی که سابقه بیماری های پوستی دارند، افرادی که پوست کلوئید ساز دارند، افراد مبتلا به بیماری های پوستی، افراد مبتلا به نقص سیستم ایمنی، کسانی که دیابت دارند، افرادی که در انعقاد خون مشکل دارند، کسانی که اطراف ابرو زخم باز دارند و کسانی که مبتلا به بیماری های قارچی یا باکتریایی فعال هستند بهتر است برای آرایش ابرو های شان از روش دیگری استفاده کنند و میکروبلیدینگ را کنار بگذارند. (منبع)

میکروبلیدینگ هاشور ابرو با اینکه به نظر آسان انجام می شود اما به مراقبت های ویژه ای نیاز دارد. قبل و بعد از انجام میکروبلیدینگ باید از پوست خود مراقبت کنید تا حساس شدن آن شما را آزار ندهد و مشکلی برای تان پیش نیاید. ما در میکروبلیدینگ اصفهان به شما توصیه می کنیم که حتما به توصیه میکرو کار خود به طور دقیق عمل کنید تا نتیجه مطلوب خود را بگیرید و دچار مشکل نشوید.

ارسال دیدگاه